Poprzedni temat «» Następny temat
Kuchenne rewolucje - Ania z Zielonego Wzgórza
Autor Wiadomość
Rafal91 

Wysłany: 2011-05-29, 22:17   Kuchenne rewolucje - Ania z Zielonego Wzgórza

Dzisiaj do TG przyjechała Magda Gessler ze swoim programem! Przyjechali ratować restauracje Ania z zielonego wzgórza. :D
Ostatnio zmieniony przez Admin 2012-07-18, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  

adas 

Wysłany: 2011-05-30, 06:34   

O ciekawe :) W sumie restauracja ma chyba głównie kijowe miejsce (przy ruchliwym skrzyżowaniu - chociaż może wewnątrz nie słychać hałasu). Ale w środku nie byłem (właśnie z powodu lokalizacji mnie tam ciągnęło).

Ps. Uratowała?

MephiR 

Wysłany: 2011-06-06, 14:12   

Kijowe miejsce to mało powiedziane. Ta restauracja po prostu kijowo wygląda. Powinna się nazywać "Domek Muminków", a nie "Ania z Zielonego Wzgórza". Nie wiem kto zaprojektował tego gargamela... Gessler musiałaby tam zrobić raczej "Extreme Makeover", bo sama wymiana zasłon w oknach nie pomoże.

Ernest 

Wysłany: 2011-07-06, 20:07   

Kiedy ma to być w TV?

adas 

Wysłany: 2011-08-04, 07:23   

http://forum.gazeta.pl/fo...ina_Madzi_.html - a taki tekst znalazłem przez przypadek.
Cytat:
W Tarnowskich Górach Gessler już zrobiła rewolucje, ale jeszcze nie było to pokazane.I nawet nie wiem czy chce to oglądać potem, bo to, jak właścicielka podeszła do sprawy (najpierw jej krytyczne wypowiedzi o Madzi w gazecie, potem co chwila zamknięty lokal, przez telefon zaprasza na wtorek, we wtorek znów drzwi zamknięte a kucharka gapi się przez okno i nic, potem telefony wyłączone już też, żadnej informacji a wszyscy z ciekawości chcieli tam zawitać) jest marketingowo NIEWYBACZALNE!
W końcu udało się tam zjeść i powiem wam, że nie spotkałam osoby, która tak źle czułaby się na swoim miejscu jak ta kelnerka tam, popsuło to dobroć potraw+fatalnie zawyżone ceny+mylące informacje o możliwości zapłaty kartą+ta strrrasznie toksyczna dziewczyna...
A nowy wystrój i pomysł na potrawy naprawde fajny, przedtem tam była graciarnia...
TAKŻE SAMI SOBIE TAKI LOS WARZĄ CI RESTAURATORZY, TO NIE WINA MADZI!!!!

Piotr 

Wysłany: 2011-08-07, 21:37   

adas napisał/a:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,77,127321043,127598417,To_nie_wina_Madzi_.html - a taki tekst znalazłem przez przypadek.
Cytat:
W Tarnowskich Górach Gessler już zrobiła rewolucje, ale jeszcze nie było to pokazane.I nawet nie wiem czy chce to oglądać potem, bo to, jak właścicielka podeszła do sprawy (najpierw jej krytyczne wypowiedzi o Madzi w gazecie, potem co chwila zamknięty lokal, przez telefon zaprasza na wtorek, we wtorek znów drzwi zamknięte a kucharka gapi się przez okno i nic, potem telefony wyłączone już też, żadnej informacji a wszyscy z ciekawości chcieli tam zawitać) jest marketingowo NIEWYBACZALNE!
W końcu udało się tam zjeść i powiem wam, że nie spotkałam osoby, która tak źle czułaby się na swoim miejscu jak ta kelnerka tam, popsuło to dobroć potraw+fatalnie zawyżone ceny+mylące informacje o możliwości zapłaty kartą+ta strrrasznie toksyczna dziewczyna...
A nowy wystrój i pomysł na potrawy naprawde fajny, przedtem tam była graciarnia...
TAKŻE SAMI SOBIE TAKI LOS WARZĄ CI RESTAURATORZY, TO NIE WINA MADZI!!!!

A tak. To była chyba restauracja "Ania z Zielonego Wzgórza". Teraz zmienili nazwę na "Don Kichot" jeżeli się nie mylę.

Rafal91 

Wysłany: 2011-09-29, 21:30   

Już za tydzień, w czwartek o godz. 21:30, do obejrzenia Kuchenne rewolucje z Tarnowskich Gór.

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu