Przejdź do treści
Targory.pl

Targory.pl

  • Wydarzenia
  • Turystyka
    • Co warto zobaczyć w Tarnowskich Górach
      • Zabytkowa Kopalnia Srebra
      • Sztolnia Czarnego Pstrąga
      • Rynek i starówka
      • Muzeum w Tarnowskich Górach
      • Zamek w Tarnowicach Starych
      • Ratusz
      • Drewniana studnia na rynku
      • Kościół św. Marcina
    • Atrakcje dla dzieci w Tarnowskich Górach
      • Park Trampolin Happy Jumper
      • Ferricudina
      • 4Fun
      • Park Przygód i Atrakcji w Wilkowicach
      • Sala zabaw Alele w Wilkowicach
      • FlyPark w Bytomiu
    • Zabytki Tarnowskich Gór
      • Pałac Kawalera w Świerklańcu
      • Dzwonnica Gwarków w Park Miejski w Tarnowskich Górach
    • Najciekawsze atrakcje powiatu tarnogórskiego
      • Pałac Donnersmarcków i park
      • Kościół Wniebowzięcia NMP i św. Jerzego
      • Kalety Zielona – leśne jeziora i wiatrak
      • Wiszący most nad Małą Panwią
      • Leśne stawy rekreacyjne – „Oczko”, „Stawki”, „Potępa”
      • Brama Gwarków
      • Schron bojowy Regelbau 116a
      • Ogród botaniczny w Brynku
  • Zwiedzanie
  • Sport
  • Aktualności
  • Dla dzieci
  • Pozostałe
  • Lista artykułów
  • Kontakt
  • Aktualności
  • Region

Zamiana stacji benzynowych S1 na markę Moya w Tarnowskich Górach – oficjalne informacje

Łukasz Nowakowski 18 marca 2024
997

Właśnie zostało potwierdzone, że dwie stacje benzynowe S1, znajdujące się przy ulicach Janasa i Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach, zostaną zamienione na stacje paliw sieci Moya.

Aktualnie jedna ze stacji benzynowych usytuowana na osiedlu Przyjaźń jest nieczynna. Trwa tam proces przemiany, podczas którego następuje zmiana oznaczenia oraz wyglądu miejsca.

Paliwowa sieć Moya to przedsiębiorstwo założone w 2009 roku, będące własnością spółki Anwim S.A. Jest to marka o zasięgu ogólnopolskim, która posiada ponad 400 placówek na terenie całego kraju.

Zmiany wprowadzane w Tarnowskich Górach są efektem transakcji pomiędzy firmami Anwim i Elbah II, której przedmiotem był zakup trzech stacji paliw. Elbah II jest właścicielem licznych stacji benzynowych działających na terenie województwa śląskiego.

Transakcją objęte były trzy stacje benzynowe S1, które do tej pory należały do firmy Elbah II. Znajdują się one w Chorzowie, Radzionkowie i właśnie w Tarnowskich Górach.

Kontynuuj czytanie

Poprzedni: Młody kierowca z powiatu lublinieckiego stracił prawo jazdy za pędzenie ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym
Kolejny: W Tarnowskich Górach doszło do zawalenia się budynku na terenie Kaczyńca

Przeczytaj

Wakacyjne godziny otwarcia biblioteki – kiedy warto nas odwiedzić?
  • /h2

Wakacyjne godziny otwarcia biblioteki – kiedy warto nas odwiedzić?

Łukasz Nowakowski 22 czerwca 2026 7
W okresie letnim Miejska Biblioteka Publiczna dostosowuje godziny otwarcia, aby sprostać potrzebom czytelników i zapewnić dostęp do bogatych zasobów literackich. Odwiedzający będą mogli skorzystać z... Czytaj dalej
Niezapomniany koncert na Eko-Rynku już jutro!
  • Koncert
  • Wydarzenia

Niezapomniany koncert na Eko-Rynku już jutro!

Mali Kamilianie zachwycili Tarnowskie Góry podczas II Muzycznej Nocy Świętojańskiej
  • Muzyka
  • Wydarzenia

Mali Kamilianie zachwycili Tarnowskie Góry podczas II Muzycznej Nocy Świętojańskiej

115 lat OSP Ożarowice i 90 lat Orkiestry Dętej – wielkie jubileusze lokalnej tradycji
  • Kultura
  • Wydarzenia

115 lat OSP Ożarowice i 90 lat Orkiestry Dętej – wielkie jubileusze lokalnej tradycji

Bezpłatna mammografia w Miasteczku Śląskim – sprawdź terminy!
  • Badania
  • Mammografia
  • Zdrowie

Bezpłatna mammografia w Miasteczku Śląskim – sprawdź terminy!

©Targory.pl - Informacje z Tarnowskich Gór