Przejdź do treści
Targory.pl

Targory.pl

  • Wydarzenia
  • Turystyka
    • Co warto zobaczyć w Tarnowskich Górach
      • Zabytkowa Kopalnia Srebra
      • Sztolnia Czarnego Pstrąga
      • Rynek i starówka
      • Muzeum w Tarnowskich Górach
      • Zamek w Tarnowicach Starych
      • Ratusz
      • Drewniana studnia na rynku
      • Kościół św. Marcina
    • Atrakcje dla dzieci w Tarnowskich Górach
      • Park Trampolin Happy Jumper
      • Ferricudina
      • 4Fun
      • Park Przygód i Atrakcji w Wilkowicach
      • Sala zabaw Alele w Wilkowicach
      • FlyPark w Bytomiu
    • Zabytki Tarnowskich Gór
      • Pałac Kawalera w Świerklańcu
      • Dzwonnica Gwarków w Park Miejski w Tarnowskich Górach
    • Najciekawsze atrakcje powiatu tarnogórskiego
      • Pałac Donnersmarcków i park
      • Kościół Wniebowzięcia NMP i św. Jerzego
      • Kalety Zielona – leśne jeziora i wiatrak
      • Wiszący most nad Małą Panwią
      • Leśne stawy rekreacyjne – „Oczko”, „Stawki”, „Potępa”
      • Brama Gwarków
      • Schron bojowy Regelbau 116a
      • Ogród botaniczny w Brynku
  • Zwiedzanie
  • Sport
  • Aktualności
  • Dla dzieci
  • Pozostałe
  • Lista artykułów
  • Kontakt
  • Aktualności
  • Region

Zamiana stacji benzynowych S1 na markę Moya w Tarnowskich Górach – oficjalne informacje

Łukasz Nowakowski 18 marca 2024
986

Właśnie zostało potwierdzone, że dwie stacje benzynowe S1, znajdujące się przy ulicach Janasa i Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach, zostaną zamienione na stacje paliw sieci Moya.

Aktualnie jedna ze stacji benzynowych usytuowana na osiedlu Przyjaźń jest nieczynna. Trwa tam proces przemiany, podczas którego następuje zmiana oznaczenia oraz wyglądu miejsca.

Paliwowa sieć Moya to przedsiębiorstwo założone w 2009 roku, będące własnością spółki Anwim S.A. Jest to marka o zasięgu ogólnopolskim, która posiada ponad 400 placówek na terenie całego kraju.

Zmiany wprowadzane w Tarnowskich Górach są efektem transakcji pomiędzy firmami Anwim i Elbah II, której przedmiotem był zakup trzech stacji paliw. Elbah II jest właścicielem licznych stacji benzynowych działających na terenie województwa śląskiego.

Transakcją objęte były trzy stacje benzynowe S1, które do tej pory należały do firmy Elbah II. Znajdują się one w Chorzowie, Radzionkowie i właśnie w Tarnowskich Górach.

Kontynuuj czytanie

Poprzedni: Młody kierowca z powiatu lublinieckiego stracił prawo jazdy za pędzenie ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym
Kolejny: W Tarnowskich Górach doszło do zawalenia się budynku na terenie Kaczyńca

Przeczytaj

Kaletki inwestują w przyszłość przedszkolaków dzięki funduszom unijnym
  • Edukacja
  • Projekty unijne
  • Przedszkola

Kaletki inwestują w przyszłość przedszkolaków dzięki funduszom unijnym

Łukasz Nowakowski 8 czerwca 2026 13
Kalety, malownicze miasto na Śląsku, wprowadza innowacje w edukacji przedszkolnej poprzez projekt „Przedszkolaki przyszłością Miasta Kalety”, finansowany z Funduszy Europejskich dla Śląskiego na lata 2021-2027.... Czytaj dalej
Ruch zablokowany na Placu Jana Pawła II podczas Dni Radzionkowa
  • Remonty
  • Wydarzenia

Ruch zablokowany na Placu Jana Pawła II podczas Dni Radzionkowa

Srebrny sukces młodych muzyków z Tarnowskich Gór!
  • Kultura
  • Muzyka
  • Wydarzenia

Srebrny sukces młodych muzyków z Tarnowskich Gór!

Dni Gminy Świerklaniec 2026: Muzyczne emocje i rodzinna radość w malowniczym parku!
  • Koncerty
  • Wydarzenia

Dni Gminy Świerklaniec 2026: Muzyczne emocje i rodzinna radość w malowniczym parku!

Prace kolejowe w czerwcu: Uwaga na opryski!
  • Bezpieczeństwo
  • Kolej
  • Prace

Prace kolejowe w czerwcu: Uwaga na opryski!

©Targory.pl - Informacje z Tarnowskich Gór