Kronika policyjnaTarnowskie Góry

Nie żyje kobieta, która wpadła pod śmieciarkę

świeć przykładem

Do tragicznego zdarzenia doszło o poranku w środę, 10 listopada, w jednej z dzielnic Tarnowskich Gór. Około godz. 10:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, które dotyczyło starszej kobiety. Seniorka wpadła pod śmieciarkę firmy Remondis i została potrącona. Mimo podjętej próby reanimacji kobiety nie udało się uratować. Służby są na etapie ustalania szczegółów zdarzenia wypadku.

Kobieta, która wpadła pod śmieciarkę, nie żyje

10 listopada, w środę, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu kobiety przy ul. Chopina, która znajduje się w jednej z dzielnic Tarnowskich Gór. Ze względu na stan kobiety, na miejsce zdarzenia zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, jak również helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego. Mimo podjętej natychmiastowo próby reanimacji, kobiety nie udało się uratować.

Obecnie sprawą zajmuje się policja, prowadząc dochodzenie w sprawie ustalenia wszystkich okoliczności tej tragedii.

Z nieoficjalnych źródeł wynika, iż kierowca śmieciarki wykonując manewr pojazdem, nie dostrzegł starszej kobiety. Był to powód, dla którego nie zareagował od razu, tylko dopiero wtedy, gdy usłyszał krzyki.

Zobacz też:

Comments are closed.