Dla dzieciSportTarnowskie GóryZwiedzanie

Tarnowskie Góry dla dzieci – miejsca, które musisz odwiedzić ze swoim maluchem!

tarnowskie góry dla dzieci

Choć Tarnowskie Góry zasłynęły głównie dzięki wydobywaniu kruszców, nie oznacza to jednak, iż tylko górnicze historie są tu najważniejsze. Tarnowskie Góry dla dzieci to nic innego, jak przewodnik, który przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego dziecka. Są to miejsca, gdzie możesz pójść wraz ze swoim maluchem, aby umilić mu czas podczas pobytu w mieście.

Makieta Kolejowa Semafor

Tarnowskie Góry to miasto, które słynie nie tylko z kruszców, lecz także bogatej historii kolei, którą możesz poznać dzięki idealnie odwzorowanej makiecie kolejowej. Jest to niezwykłe arcydzieło, ponieważ będziesz w stanie zobaczyć aż 300 metrów torów, lecz nie tylko! Zminiaturyzowano także scenki z życia codziennego, zwierzęta, a nawet ludzi. Już od samego początku zwiedzania widoczny gołym okiem jest fakt, iż dzieci są tu mile widziane. Przewidziane są dla nich słodkie upominki, a także małe krzesełka, z których mogą wszystko bacznie obserwować. 

Jest to miejsce, które idealnie wpasowuje się w myśl idei „Tarnowskie Góry dla dzieci”. Dlaczego? Przekonaj się sam ze swoim maluchem!

Kolejka Skansenowa

Jeśli jesteś w okolicy Tarnowskich Gór, nie możemy nie polecić Ci tego miejsca. Kolejka Skansenowa kradnie serca wszystkim – zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Jest ona nietuzinkowa, ponieważ zachwyt nad nią budzi jej rozmiar! Jej rozstaw wynosi około 18.5 cm, a to oznacza, iż jest mniejsza niż ta wąskotorowa. Nie możemy jednak zapomnieć o najważniejszej kwestii, jaką jest niespodzianka dla tych większych turystów. Przejazd Kolejką Skansenową jest możliwy nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych!

Tarnowskie Góry dla dzieci aktywnych – Park Trampolin JumpWorld

Jeśli spędzasz urlop w Tarnowskich Górach, a Twój maluch tryska niebywałą energią, nie mogłeś trafić lepiej. Miejsce przygotowane z największą pasją do sportu i zabawy, nie tylko dla najmłodszych. Dostępna jest arena główna, na której można wyskakać się za wszystkie czasy, lecz nie tylko! Przygotowano dla Ciebie i Twojego malucha także inne atrakcje. Jest dostępny basen z gąbkami, ale pamiętaj – zeskoczyć z niego można ze ściany Spidermana!

Zobacz też:

Comments are closed.

More in:Dla dzieci