Wydarzenia

Wakacje w Tarnowskich Górach – co przygotowało miasto dla mieszkańców?

wakacje w Tarnowskich Górach

Miasto Tarnowskie Góry potrafi zaskakiwać na każdym kroku, jednakże pewne kwestie bywają niezmienne. Oznacza to, że czeka Cię tu ogrom atrakcji zarówno tych historycznych, jak i tych, które mają nieco inne zadanie niż wprowadzenie Cię w przeszłość tego miasta. Choć jest już druga połowa wakacji, miasto nie zwalnia tempa i przygotowuje coraz to różniejsze możliwości dla dorosłych, jak i dzieci. Wakacje w Tarnowskich Górach – co przygotowało miasto dla mieszkańców? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Wakacje w Tarnowskich Górach – wakacyjne kino objazdowe

Tarnowskie Góry dbają o najmłodszych mieszkańców, jak i przyjezdnych turystów i wychodzą naprzeciw im z kulturą, a także odrobiną zabawy. Przed Państwem – kino objazdowe! Wydarzenie ruszyło 30 lipca i potrwa do 28 sierpnia. Przygotowane zostały nie tylko seanse filmowe, lecz ogrom innych animacji, w których Twój maluch zakocha się od pierwszego wejrzenia. W wydarzeniu bierze udział 11 tarnowskich dzielnic, a na dzieci czeka ponad 11 różnych filmów. Wstęp jest całkowicie darmowy, jak zatem się nie skusić?

Śniadanie na Polanie

22 sierpnia br. odbędzie się ostatnia edycja Śniadania na Polanie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji pojawić się na nim wraz ze swoim maluchem, jest na to ostatnia szansa! Ze strony redakcji polecamy gorąco pojawić się w Parku Miejskim w najbliższą niedzielę, ponieważ czeka na Was ogrom atrakcji! Jest to idealne miejsce, aby spędzić weekend w gronie rodzinnym. Szczególnie radosne powinno być Twoje dziecko bowiem będą tam dmuchańce, bańki, zabawa i tańce. Przygotowane zostały także różnorodne animacje. Śniadanie na Polanie odbywa się w Parku miejskim i trwa do godziny 14, także nie zalegaj zbyt długo w łóżku, bo ominie Cię najlepsza zabawa!

Wakacje w Tarnowskich Górach z kościołami – zwiedzaj tarnogórskie świątynie wieczorami

Tarnowskie Góry wychodzą naprzeciw mieszkańcom, a także turystom – przygotowana została dla Was możliwość zwiedzania świątyń w godzinach wieczornych. Jest to piękna lekcja historii, a także kultury i architektury. W najbliższy weekend dostępna jest dla Was możliwość odwiedzenia trzech świątyń, lecz to nie koniec. Akcja trwa do końca wakacji, także warto się spieszyć! 

Zobacz też:

Comments are closed.

More in:Wydarzenia