AktualnościTarnowskie GóryZwiedzanie

Jak spędzić jesień w okolicach Tarnowskich Gór?

jak spędzić jesień

Jesień nadeszła wielkimi krokami, co można odczuć nie tylko na skórze. Zmieniły się również barwy krajobrazu, które z soczystej zieleni przekształciły się w brunatną i złotą czerwień. Tarnowskie Góry to miejsce, w którym nie brakuje możliwości na spędzanie wolnego czasu. Szczególnie teraz, gdy może się wydawać, że pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. Warto wziąć pod uwagę fakt, że mogą to być ostatnie, ciepłe dni, dzięki czemu warto je wykorzystać jak najlepiej! Jak spędzić jesień w okolicach Tarnowskich Gór? Przekonaj się sam!

Jak spędzić jesień w okolicach Tarnowskich Gór?

Okolice Tarnowskich Gór to malownicze tereny. Nie brakuje tam urokliwych krajobrazów, jakie warte są podziwu o każdej porze roku. Jesienią szczególnie można to dostrzec, więc nie należy odmawiać przyjemnych możliwości spędzania wolnego czasu.

Morsowanie w Kaletach

Tradycją stało się już coroczne morsowanie, które proponuje społeczność z Kalet. Jest to doskonała okazja, aby ostatnie, ciepłe dni spędzić w towarzystwie sąsiadów i budzącej zachwyt przyrody. Dodatkiem do tego powinny być korzyści zdrowotne, jakie wynikają z jesienno-zimowych kąpieli. Spotkania morsów odbywają się w każdą niedzielę o godz. 9:30, nad stawami, które znajdują się w Zielonej.

Jesienne zwiedzanie

Okres jesienny to idealna okazja, aby zwiedzać okoliczne muzea. Na osobną uwagę zasługuje to znajdujące się w Radzionkowie – Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek. Jest to miejsce, w którym zarówno możesz przenieść się w czasie, jak i również poczuć się jak prawdziwy piekarz.

 

Zobacz też:

Comments are closed.

More in:Aktualności